SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

Izolacja przeciwpożarowa

Seria SuperFOIL FR oferuje taką samą wysokowydajną izolację, jak seria izolacji paroszczelnych SuperFOIL, ale ma zwiększoną ochronę przeciwpożarową, którą uzyskuje się dzięki dwóm zewnętrznym warstwom laminowanej folii aluminiowej wzmocnionej włóknami szklanymi. Wszystkie produkty z certyfikatami BBA i DIBt przeszły rygorystyczne testy, aby zapewnić, że spełniają wysokie standardy. Zgodnie z brytyjskimi normami BS w zakresie rozprzestrzeniania ognia, produkty FR mają klasę 0, a dla rozprzestrzeniania płomieni powierzchniowych klasę 1. Seria FR to produkt 3 w 1, który zapewnia bardzo skuteczną izolację, paroizolację i barierę dla promieniowania. Produkty FR można stosować na dachach, ścianach i podłogach. Nadają się do nowych budynków i renowacji.

SFNC jest produktem niepalnym o klasie reakcji na ogień A1 zgodnie z ISO 13 501-1. Nadaje się do stosowania w projektach komercyjnych i budynkach wyższych niż 18 metrów. Zapewnia doskonałą sprawność cieplną, będąc jednocześnie w pełni elastycznym i niepalnym.

Image

Kalkulator

Sprawdź wymaganą kwotę!
Aktualne ceny znajdziesz w e-sklepie.
Rabaty należy konsultować z przedstawicielem handlowym.

SuperFOIL oszczędza miejsce, czas i pieniądze!!!

Oszczędza miejsce

Nikt nie chce, aby Twój projekt wymagał nieporęcznej i niepotrzebnie mocnej izolacji. Przestrzeń nie tylko zapewnia komfort w przyszłości, ale może również przyczynić się do podniesienia wartości nieruchomości.

Używając naszej izolacji SuperFOIL, możesz wykorzystać przestrzeń utraconą podczas stosowania innych rodzajów izolacji. Nasz asortyment izolacji zapewnia doskonałą wydajność przy niskiej grubości! Wybierając nasze produkty, możesz przyłączyć się do tych, którzy już wybrali izolację SuperFOIL przyszłości. Nasze produkty zapewniają nowoczesne rozwiązania typowych problemów, takich jak mostki termiczne i kondensacja pary.

Oszczędza czas

Wszyscy zgodziliby się, że jednym z największych wydatków każdego projektu budowlanego jest stracony czas. Nikt nie chce wydać więcej pieniędzy niż jest to konieczne, lub, co gorsza, stracić czas, który mógłby być spędzony w przeciwnym razie nadal mając konstrukcję zakończona.

Podczas cięcia tradycyjnych rodzajów izolacji trzeba walczyć z chmurami kurzu, które tworzą bałagan. Ponadto, można spędzić dużo czasu na dążenie do idealnego dopasowania. Nasze produkty są SuperFOIL łatwy i szybki w montażu. Zapewniają natychmiastowe i doskonałe rezultaty bez zbędnych odpadów oraz długich i skomplikowanych instalacji.

Oszczędza pieniądze

Spójrzmy prawdzie w oczy, każdy chce zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie to możliwe i nadal uzyskać wysoką jakość produktu. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe w przypadku konstrukcji, gdzie małe błędy mogą prowadzić do dużych strat finansowych.

Większość naszej izolacji SuperFOIL to produkt 3-w-1 do izolacji, reguluje pary i odbija ciepło i na zimno, w lecie jak iw zimie. Nie tylko stworzysz dobrze ocieplony budynek, ale latem zaoszczędzisz na klimatyzacji. Nasz asortyment izolacji przeszedł rygorystyczne testy i jest certyfikowany zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami budowlanymi.

Wybierając izolację SuperFOIL, otrzymujesz nie tylko najnowocześniejszy i najskuteczniejszy produkt izolacyjny, ale także masz pełny dostęp do naszego zespołu ekspertów technicznych. Są w stanie służyć radą i wsparciem podczas całego projektu. Nasi eksperci znają wszystkie zalety i wady rozwiązań izolacyjnych i są do Państwa dyspozycji na każdym etapie budowy. Zawsze zapewnimy Ci indywidualne rozwiązanie dla Twojego projektu.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów i dowiedz się, jak to zrobić.

+420 777 316 447

Certyfikaty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service