SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

Izolacja paroprzepuszczalna

Gama paroprzepuszczalnych izolacji wielowarstwowych SuperFOIL to produkt 3 w 1, zapewniający bardzo skuteczną izolację termiczną, odprowadzającą wilgoć z domu i jednocześnie działającą jako bariera promieniowania. Seria SuperFOIL BB składa się z jednej zewnętrznej perforowanej warstwy odblaskowej wzmocnionej folii pokrytej zaawansowaną technologią nanotechnologii Duplex, druga warstwa zewnętrzna to membrana paroprzepuszczalna. Warstwy wewnętrzne wykonane są z perforowanej folii aluminiowej wraz z wysokowydajnym wypełnieniem termoizolacyjnym. Izolacja paroprzepuszczalna pomaga zapobiegać tworzeniu się pleśni i wilgoci, zapobiegając kondensacji i mostkom termicznym w konstrukcji budynku. Dzięki klasie wodoodporności „W1” seria BB jest odpowiednia do stosowania na dachach i ścianach

*WSKAZÓWKA* Połącz serię BB z paroszczelnymi, wielowarstwowymi produktami izolacyjnymi SF w systemie „DUET”, zapewniając w ten sposób doskonałą izolację i ochronę Twojego domu.

Image

Kalkulator

Sprawdź wymaganą kwotę!
Aktualne ceny znajdziesz w e-sklepie.
Rabaty należy konsultować z przedstawicielem handlowym.

SuperFOIL oszczędza miejsce, czas i pieniądze!!!

Oszczędza miejsce

Nikt nie chce, aby Twój projekt wymagał nieporęcznej i niepotrzebnie mocnej izolacji. Przestrzeń nie tylko zapewnia komfort w przyszłości, ale może również przyczynić się do podniesienia wartości nieruchomości.

Używając naszej izolacji SuperFOIL, możesz wykorzystać przestrzeń utraconą podczas stosowania innych rodzajów izolacji. Nasz asortyment izolacji zapewnia doskonałą wydajność przy niskiej grubości! Wybierając nasze produkty, możesz przyłączyć się do tych, którzy już wybrali izolację SuperFOIL przyszłości. Nasze produkty zapewniają nowoczesne rozwiązania typowych problemów, takich jak mostki termiczne i kondensacja pary.

Oszczędza czas

Wszyscy zgodziliby się, że jednym z największych wydatków każdego projektu budowlanego jest stracony czas. Nikt nie chce wydać więcej pieniędzy niż jest to konieczne, lub, co gorsza, stracić czas, który mógłby być spędzony w przeciwnym razie nadal mając konstrukcję zakończona.

Podczas cięcia tradycyjnych rodzajów izolacji trzeba walczyć z chmurami kurzu, które tworzą bałagan. Ponadto, można spędzić dużo czasu na dążenie do idealnego dopasowania. Nasze produkty są SuperFOIL łatwy i szybki w montażu. Zapewniają natychmiastowe i doskonałe rezultaty bez zbędnych odpadów oraz długich i skomplikowanych instalacji.

Oszczędza pieniądze

Spójrzmy prawdzie w oczy, każdy chce zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie to możliwe i nadal uzyskać wysoką jakość produktu. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe w przypadku konstrukcji, gdzie małe błędy mogą prowadzić do dużych strat finansowych.

Większość naszej izolacji SuperFOIL to produkt 3-w-1 do izolacji, reguluje pary i odbija ciepło i na zimno, w lecie jak iw zimie. Nie tylko stworzysz dobrze ocieplony budynek, ale latem zaoszczędzisz na klimatyzacji. Nasz asortyment izolacji przeszedł rygorystyczne testy i jest certyfikowany zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami budowlanymi.

Wybierając izolację SuperFOIL, otrzymujesz nie tylko najnowocześniejszy i najskuteczniejszy produkt izolacyjny, ale także masz pełny dostęp do naszego zespołu ekspertów technicznych. Są w stanie służyć radą i wsparciem podczas całego projektu. Nasi eksperci znają wszystkie zalety i wady rozwiązań izolacyjnych i są do Państwa dyspozycji na każdym etapie budowy. Zawsze zapewnimy Ci indywidualne rozwiązanie dla Twojego projektu.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów i dowiedz się, jak to zrobić.

+420 777 316 447

Certyfikaty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service