SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

WYBIERZ SWOJĄ APLIKACJĘ

SuperFOIL i IZOLACJA ŚCIAN

SuperFOIL oferuje szeroką gamę rodzajów izolacji odpowiednich do użytku zewnętrznego i wewnętrznego na ścianach domu.

Za pomocą łat zamontujesz izolację SuperFOIL i pokryjesz ją płytą gipsowo-kartonową we wnętrzu lub dowolną okładziną zewnętrzną lub wewnętrzną według własnego pomysłu na piękny dom.

SuperFOIL to w pełni elastyczny produkt, idealny do ścian prostych, jak również o różnych kształtach.

Dzięki naszemu produktowi 3 w 1 nie ma potrzeby instalowania oddzielnej warstwy paroizolacyjnej w celu kontroli pary, co jeszcze bardziej ułatwia ocieplenie domu!

Użyj SuperFOIL, aby zapobiec tworzeniu się pleśni i wilgoci w domu.

SuperFOIL zapewnia doskonałą wydajność zimą i latem.

Poszczególne produkty znajdziesz w dziale PRODUKTY. Tutaj znajdziesz również KALKULATOR. Tutaj możesz obliczyć cenę i liczbę opakowań tylko do własnego użytku. Wystarczy wpisać produkt, który chcesz zaizolować i powierzchnię wm2.

Każdy może zainstalować izolację SuperFOIL. Oszczędza miejsce, czas i pieniądze w porównaniu z klasyczną izolacją. Potrzebujesz tylko nożyczek, zszywacza i taśmy klejącej SF.


Image Image

Image Image

SuperFOIL i BUDYNKI DREWNIANE

Nasza rekomendacja: Instalacja „DUET” - NAJLEPSZE użycie SuperFOIL

Instalacja „DUET” jest idealna zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych SuperFOIL.

Folia paroprzepuszczalna IZOLACJA SuperFOIL stosowana jest na zewnętrznej stronie belki, a folia paroszczelna lub OGNIOODPORNA na wewnętrznej stronie belki. W środku tworzy się szczelina powietrzna, co jest bardzo korzystne dla konstrukcji, ponieważ powietrze jest również izolatorem.

Dzięki izolacji, która jest odpowiednia do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego w drewnianych konstrukcjach szkieletowych, SuperFOIL zapewni Państwu doskonałe parametry termiczne, zarówno podczas budowy nowego budynku, jak i podczas dodatkowych przebudów.

Oferujemy produkty 3 w 1, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania warstwy paroizolacyjnej lub membrany oddychającej (w zależności od zastosowania).

SuperFOIL może być stosowany w połączeniu z innymi rodzajami izolacji, takimi jak płyta styropianowa lub wełna mineralna.

Każdy może zainstalować izolację SuperFOIL. Oszczędza miejsce, czas i pieniądze w porównaniu z klasyczną izolacją. Potrzebujesz tylko nożyczek, zszywacza i taśmy klejącej SF.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów i dowiedz się, jak to zrobić.

+420 605 422 882

Certyfikaty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service