SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

Wiesz, że? SuperFOIL ...

Każdy może zainstalować izolację SuperFOIL

Każdy może zainstalować izolację SuperFOIL

Łatwy i szybki montaż może wykonać każda osoba o co najmniej przeciętnych umiejętnościach. SuperFOIL Może być nakładany samodzielnie, ale także w połączeniu z klasyczną izolacją.

Nie potrzebujesz żadnego specjalnego sprzętu, tylko nożyczki, zszywacz i taśma klejąca SF..

Oferta produktowa https://superfoil.pl/akcesoria

SuperFOIL chłodzi latem i ogrzewa zimą

SuperFOIL chłodzi latem i ogrzewa zimą

Zapobiega przenikaniu ciepła do wnętrza budynku latem, a jednocześnie izoluje i utrzymuje stałą temperaturę w pomieszczeniach zimą. Tylko 5% promieniowania przechodzi do przestrzeni pod dachem.

Przykład https://superfoil.pl/wideo

SuperFOIL zapobiega tworzeniu się pleśni

SuperFOIL zapobiega tworzeniu się pleśni

Gama paroprzepuszczalnych izolacji to rozwiązanie 3 w 1, ponieważ zapewnia bardzo skuteczną izolację termiczną, odprowadza wilgoć z domu i jednocześnie działa jak bariera promieniowania. Seria SuperFOIL BB składa się z jednej zewnętrznej perforowanej warstwy odblaskowej wzmocnionej folii pokrytej zaawansowaną technologią nanotechnologii Duplex, druga warstwa zewnętrzna to membrana paroprzepuszczalna. Warstwy wewnętrzne wykonane są z perforowanych folii aluminiowych wraz z wysokowydajnym wypełnieniem termoizolacyjnym. Izolacja paroprzepuszczalna pomaga zapobiegać tworzeniu się pleśni i wilgoci, zapobiegając kondensacji i mostkom termicznym w konstrukcji budynku. Dzięki klasie wodoodporności W1 seria BB nadaje się do stosowania na dachach i ścianach.

Oferta produktowa https://superfoil.pl/izolacia-paroprzepuszczalna

Izolacja SuperFOIL działa jak bariera dźwiękowa

Izolacja SuperFOIL działa jak bariera dźwiękowa

SFUF to wysokowydajna izolacja wielowarstwowa o grubości 6 mm. Może być stosowany na dachach, podłogach i ścianach, chociaż został zaprojektowany specjalnie do podłóg betonowych i anhydrytowych. Dzięki swojemu składowi wszystkie rodzaje ogrzewania podłogowego można układać bezpośrednio na SFUF. Może być stosowany bezpośrednio pod każdą wykładziną podłogową lub w pustych podłogach. SFUF zapewnia również izolację akustyczną (redukuje hałas uderzeniowy do 22 dB).

Oferta produktowa https://superfoil.pl/izolacja-podłog

Izolacja SuperFOIL jest ogniotrwały

Izolacja SuperFOIL jest ogniotrwały

Seria SuperFOIL FR oferuje taką samą wysokowydajną izolację, jak seria izolacji paroszczelnych SuperFOIL, ale ma zwiększoną ochronę przeciwpożarową, ponieważ dwie zewnętrzne warstwy laminowanej folii aluminiowej są wzmocnione włóknami szklanymi. Wszystkie produkty z certyfikatami BBA i DIBt przeszły rygorystyczne testy, aby zapewnić, że spełniają wysokie standardy. Zgodnie z brytyjskimi normami BS w zakresie rozprzestrzeniania ognia, produkty FR mają klasę 0, a dla rozprzestrzeniania płomieni powierzchniowych klasę 1. Seria FR to produkt 3 w 1, który zapewnia bardzo skuteczną izolację, paroizolację i barierę dla promieniowania. Produkty FR można stosować na dachach, ścianach i podłogach. Nadają się do nowych budynków i renowacji.

SFNC jest produktem niepalnym o klasie reakcji na ogień A1 zgodnie z ISO 13 501-1. Nadaje się do stosowania w projektach komercyjnych i budynkach wyższych niż 18 metrów. Zapewnia doskonałą sprawność cieplną, będąc jednocześnie w pełni elastycznym i niepalnym.

Oferta produktowa https://superfoil.pl/izolacja-przeciwpozarowa

SuperFOIL może być stosowany na wszystkich typach podłóg

SuperFOIL może być stosowany na wszystkich typach podłóg

Izolację można stosować bezpośrednio pod jastrychem betonowym i anhydrytem, pod każdą wykładziną podłogową lub w pustych podłogach. Pomaga zmniejszyć lub wyeliminować problemy z mostkami termicznymi, szczególnie w miejscach, w których trudno jest zaizolować tradycyjną izolacją. Istnieje również możliwość zastosowania paroszczelnej izolacji wielowarstwowej SF19 +, SF40 lub SF60 do podłóg wewnątrz budynków, do stropów pustych lub w celu poprawy izolacji termicznej podłogi na parterze domu.

Podłogi betonowe, pustaki podłogi i podłoża wewnętrzne https://superfoil.pl/podłogi

Izolacja SuperFOIL ma żywotność ponad 50 lat i nadaje się do recyklingu

Izolacja SuperFOIL ma żywotność ponad 50 lat i nadaje się do recyklingu

SuperFOIL ma minimalną żywotność 50 lat i pod koniec okresu użytkowania można go poddać recyklingowi. Wykonany jest w 40% z materiału nadającego się do recyklingu.

SuperFOIL oszczędność miejsca

SuperFOIL oszczędność miejsca

Nikt nie chce, aby jego projekt wymagał nieporęcznej i niepotrzebnie grubej izolacji. Więcej przestrzeni nie tylko zwiększa Twój komfort, ale może również pomóc podnieść wartość Twojej nieruchomości. Używając naszej izolacji SuperFOIL, możesz wykorzystać przestrzeń utraconą podczas stosowania innych rodzajów izolacji. Nasza gama izolacji zapewnia doskonałą wydajność przy niewielkiej grubości!

SuperFOIL  również Twój czas

SuperFOIL również Twój czas

Wszyscy zgodziliby się, że jednym z największych wydatków każdego projektu budowlanego jest stracony czas. Nikt nie chce tracić czasu, który mógłby zostać wykorzystany w inny sposób i mimo to mieć projekt ukończony wcześniej. Podczas cięcia tradycyjnych rodzajów izolacji trzeba walczyć z chmurami kurzu, które tworzą bałagan. Ponadto spędzasz dużo czasu na dążeniu do idealnego dopasowania. Nasze produkty SuperFOIL są łatwe i szybkie w montażu. Zapewniają natychmiastowe i doskonałe rezultaty bez zbędnych odpadów oraz długich i skomplikowanych instalacji.

SuperFOIL oszczędza również pieniądze

SuperFOIL oszczędza również pieniądze

Każdy chce zaoszczędzić pieniądze, a mimo to otrzymać produkt wysokiej jakości. Jest to znacznie bardziej prawdziwe w przypadku konstrukcji, gdzie małe błędy mogą prowadzić do dużych strat finansowych. Większość naszej izolacji SuperFOIL to produkt 3 w 1, który izoluje, reguluje parę oraz odbija ciepło i zimno latem i zimą. Nie tylko stworzysz dobrze chroniony i ocieplony budynek, ale latem zaoszczędzisz na klimatyzacji. Możesz liczyć na to, że nasz asortyment izolacji zostanie poddany rygorystycznym testom i uzyska certyfikat zgodności z europejskimi przepisami budowlanymi.

Izolacja SuperFOIL nie jest szkodliwa dla zdrowia

Izolacja SuperFOIL nie jest szkodliwa dla zdrowia

Skład izolacji jest wykonany z materiałów innych niż niebezpieczne, więc nie ma ryzyka podczas instalacji lub użytkowania.

SuperFOIL odbija ponad 95% energii

SuperFOIL odbija ponad 95% energii

Wyjaśnienie, dlaczego odblaskowa izolacja termiczna jest tak skuteczna, jest proste. Działają bezpośrednio na promieniowanie cieplne (promieniowanie), które oddziałuje na ciepło lub zimno we wnętrzach domów. SuperFOIL odbija łącznie do 95% ciepła lub zimna z powrotem. Instalując folię, uzyskujesz ją zaizolowaną termicznie.

Po więcej informacji https://www.youtube.com/watch?v=7IWtfAfkFpM