SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

Izolacja podłóg

SFUF to wysokowydajna izolacja wielowarstwowa o grubości 6 mm. Może być stosowany na dachach, podłogach i ścianach, chociaż został zaprojektowany specjalnie do podłóg betonowych. Dzięki swojemu składowi wszystkie rodzaje ogrzewania podłogowego można układać bezpośrednio na SFUF. Może być stosowany bezpośrednio pod jastrychem betonowym, pod dowolną wykładziną podłogową lub w pustych podłogach. SFUF zapewnia również izolację akustyczną (zmniejsza hałas uderzeniowy szacowany na 22 dB). Pomaga zmniejszyć lub wyeliminować problemy z mostkami termicznymi, szczególnie w miejscach, w których trudno jest zaizolować tradycyjną izolacją. Istnieje również możliwość zastosowania paroszczelnej izolacji wielowarstwowej SF19 +, SF40 lub SF60 do podłóg wewnątrz budynków, do stropów pustych lub w celu poprawy izolacji termicznej podłogi na parterze domu. Pozwoli to osiągnąć wyższy opór cieplny R, tj. więcej ciepła w pomieszczeniu.

Image

Kalkulator

Sprawdź wymaganą kwotę!
Aktualne ceny znajdziesz w e-sklepie.
Rabaty należy konsultować z przedstawicielem handlowym.

SuperFOIL oszczędza miejsce, czas i pieniądze!!!

Oszczędza miejsce

Nikt nie chce, aby Twój projekt wymagał nieporęcznej i niepotrzebnie mocnej izolacji. Przestrzeń nie tylko zapewnia komfort w przyszłości, ale może również przyczynić się do podniesienia wartości nieruchomości.

Używając naszej izolacji SuperFOIL, możesz wykorzystać przestrzeń utraconą podczas stosowania innych rodzajów izolacji. Nasz asortyment izolacji zapewnia doskonałą wydajność przy niskiej grubości! Wybierając nasze produkty, możesz przyłączyć się do tych, którzy już wybrali izolację SuperFOIL przyszłości. Nasze produkty zapewniają nowoczesne rozwiązania typowych problemów, takich jak mostki termiczne i kondensacja pary.

Oszczędza czas

Wszyscy zgodziliby się, że jednym z największych wydatków każdego projektu budowlanego jest stracony czas. Nikt nie chce wydać więcej pieniędzy niż jest to konieczne, lub, co gorsza, stracić czas, który mógłby być spędzony w przeciwnym razie nadal mając konstrukcję zakończona.

Podczas cięcia tradycyjnych rodzajów izolacji trzeba walczyć z chmurami kurzu, które tworzą bałagan. Ponadto, można spędzić dużo czasu na dążenie do idealnego dopasowania. Nasze produkty są SuperFOIL łatwy i szybki w montażu. Zapewniają natychmiastowe i doskonałe rezultaty bez zbędnych odpadów oraz długich i skomplikowanych instalacji.

Oszczędza pieniądze

Spójrzmy prawdzie w oczy, każdy chce zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie to możliwe i nadal uzyskać wysoką jakość produktu. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe w przypadku konstrukcji, gdzie małe błędy mogą prowadzić do dużych strat finansowych.

Większość naszej izolacji SuperFOIL to produkt 3-w-1 do izolacji, reguluje pary i odbija ciepło i na zimno, w lecie jak iw zimie. Nie tylko stworzysz dobrze ocieplony budynek, ale latem zaoszczędzisz na klimatyzacji. Nasz asortyment izolacji przeszedł rygorystyczne testy i jest certyfikowany zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami budowlanymi.

Wybierając izolację SuperFOIL, otrzymujesz nie tylko najnowocześniejszy i najskuteczniejszy produkt izolacyjny, ale także masz pełny dostęp do naszego zespołu ekspertów technicznych. Są w stanie służyć radą i wsparciem podczas całego projektu. Nasi eksperci znają wszystkie zalety i wady rozwiązań izolacyjnych i są do Państwa dyspozycji na każdym etapie budowy. Zawsze zapewnimy Ci indywidualne rozwiązanie dla Twojego projektu.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów i dowiedz się, jak to zrobić.

+420 777 316 447

Certyfikaty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service